O nás

Jsme česká firma s dobrým nápadem, nevšedním marketingem a velkou odvahou vybudovat viditelnou a respektovanou značku kvalitních vín.

Vína s ručně psanou etiketou úspěšně prodáváme již více než 15 let.

Myšlenka vytvořit zajímavou, originální vinnou etiketu a nabídnout ji vinařské firmě pro její vína vznikla někdy v roce 1999. Od té doby jsme oslovili snad všechny významné výrobce či distributory s nabídkou na spolupráci.

Všem se naše etiketa hodně líbila, žádná firma se však nechtěla pouštět do distribuce nových neprověřených designů. Proto jsme se rozhodli nechat si vína vyrobit u jednotlivých vinařů a prodávat vybrané šarže skvělých moravských vín pod vlastní značkou.

Velmi výrazným potvrzením světové úrovně designu našeho výrobku bylo získání dvou stříbrných medailí za design vinné etikety v nejprestižnější vinařské soutěži – USA, San Francisco – Wine Competition, dále zlaté medaile opět z USA v Denver Internationl wine competition a poslední úspěch v Itálii – A’ Design Award.

Po deseti letech budování exkluzivní obchodní značky jsou naše vína v nabídce mnoha vinoték, dárkových a specializovaných prodejen a to téměř v každém větším městě v ČR.