2013 – USA

BRUMOV-BYLNICE 15.9.2013 – Úspěšný designér vinných etiket a Brand manager Vladimír Raška získal prestižní zlatou medaili za design vinné etikety ve velmi respektované mezinárodní vinařské soutěži DENVER INTERNATIONAL WINE COMPETITION v americkém Coloradu. Výsledky byly zveřejněny 14.9.2013 v Denveru v USA – www.denverwinecomp.com/2013results.html

Pro Českou republiku je to historicky první zlatá medaile za několik desítek let trvání vinařských soutěží v USA. A také druhé významné ocenění pro Vladimíra Rašku v posledních 15 měsících na americkém kontinentě. V minulém roce putovaly do ČR dvě stříbrné medaile z podobné soutěže v San Franciscu.

Prestižní obchodní značku vín s ručně psanou etiketou, originálním příběhem a nevšedním marketingem buduje Vladimír Raška již téměř 10 let. Tři medaile ze států pro český design vinných etiket jsou skvělá propagace České republiky a zviditelnění moravského vinařství v zahraničí.

Denver International Wine Competition je největší profesionální vinařská soutěž na americkém středozápadě. Konala se ve dnech 7.-8. září 2013. Všechny oceněné etikety budou zveřejněny v americkém časopise Wine Country international magazine.