2015 – Itálie

COMO, PRAHA 15.dubna 2015 – Úspěšný český projekt Piero di Gardi, láhev vína s rukopisem, získal prestižní mezinárodní ocenění A´Design Award Winner 2015. Autorem projektu je Brand manager Vladimír Raška a jeho kreativní tým – Aneta Rašková, studentka VUT v Brně a Simona Rašková, studentka MUP. Výsledky soutěže byly zveřejněny ve středu 15.4.2015 v italském Como.

https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=37053

Výhra v soutěži A´Design Award & Competition je významným úspěchem i pro Českou republiku. Vítězné práce budou přeloženy do 20 světových jazyků, publikovány v médiích po celém světě a zařazeny do World Design Rankings (světový žebříček designu). http://www.worlddesignrankings.com/. Držitelé ceny A´Design Award  získávají životní licenci k používání loga a propagaci ohodnocených prací.

Titul „A´Design Award Winner“ je symbolem výjimečnosti a uznávaným potvrzením výborné kvality designu v celosvětovém měřítku. O výsledku rozhoduje mezinárodní odborná porota 60 uznávaných akademiků, členů tisku, zkušených designerů a prominentních podnikatelů.

„Pro náš tým je toto ocenění nejvyšší metou. Něco jako olympijská medaile ve sportu. Nápaditým spojením designu a marketingu získal náš projekt výrazný atribut odlišnosti od konkurenčních značek“, řekl Vladimír Raška a pokračoval: „po desetiletém budování exkluzivní obchodní značky Piero di Gardi na českém trhu se nám otevírá jedinečná šance navázat spolupráci se strategickým partnerem v zahraničí.“

Odhodlaný tým autorů sbírá prestižní ceny po celém světě. V roce 2012 dvě stříbrné medaile v San Francisco International Wine Competition. Zlatou medaili z Denver International Wine Competition 2013. A Zlatého delfína v české  soutěži Marketér roku, udělenou v květnu 2014.